Marta Kozłowska

Specjalizuje się w treningach grupowych: wzmacniających, interwałowych oraz body&mind. Ale lubi też prowadzić treningi z obciążeniem zewnętrznym, a szczególnie z odważnikami kettlebells. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej PAS. Ukończyła szkolenia z zakresu m.in. step, fatburning, wzmacnianie, kettlebells hardstyle, pilates, zdrowy kręgosłup, stretchingy. Prowadzone przeze nią treningi są wymagające, ale dostarczają ćwiczącym ogromnej satysfakcji. Marta gwarantuje na nich pełne zaangażowanie, profesjonalizm i pozytywną energię. Uwielbia eksperymentować w kuchni przyrządzając nowe, zdrowe potrawy. Poza fitnessem pracuje w zupełnie innej branży, gdzie zajmuje się m.in. analizą danych.

Live Stream archiwum
Siła

LIVE 15.04.2020 Pośladki + Brzuch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Są to zajęcia skoncentrowane na wzmacnianiu i kształtowaniu dolnych części ciała - brzucha, pośladków i ud.

Średnia

Treningi

Live Stream archiwum
Siła

LIVE 09.04.2020 Power Core & Stretch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Celem treningu jest wzmnocnienie grup mięśniowych odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała. Po części wzmacniającej trening skupia się na rozluźnieniu i rozciągnięciu mięśni całego ciała.

Średnia
Live Stream archiwum
Treningi Metaboliczne
Wytrzymałość

LIVE 06.04.2020 Tabata + Relax Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Intensywny trening interwałowy, w którym główna część treningowa trwa jedynie 4 minuty i składa się z następujących po sobie 20 sekundowych maksymalnych wysiłków i 10 sekundowych przerw. Po części intensywnej przystępujemy do relaksu - części treingu polegającej na stopniowym obniżeniu intensywności oraz rozciąganiu.

Średnia
Live Stream archiwum
Treningi Metaboliczne
Wytrzymałość

LIVE 01.04.2020 Tabata + Brzuch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Intensywny trening interwałowy, w którym główna część treningowa trwa jedynie 4 minuty i składa się z następujących po sobie 20 sekundowych maksymalnych wysiłków i 10 sekundowych przerw. Tabata buduje wydolność, zwiększa metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Wysoka
Live Stream archiwum
Siła

LIVE 23.03.2020 TBC Wzmacnianie Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Ogólnorozwojowy trening całego ciała. Dzięki niemu wzmacniasz mięśnie, modelujesz sylwetkę, usprawniasz układ krążenia. 

Średnia
Body & mind
Live Stream archiwum

LIVE 04.05.2020 Stretching Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Ćwiczenia rozciągające i normalizujące napięcie mięśni. Możesz wykorzystywać je jako niezależny trening, ale również jako uzupełnienie innych zajęć, po których powinieneś się zrelaksować i rozluźnić. Stretching poprawia elastyczność i zapobiega kontuzjom.

Niska